neděle 14. dubna 2013

Výlet za Tetou

Tento víkend se nám obzvláště vydařil. Návštěva u kamarádů a jak já říkám u Tety na venkově je balzám pro duši. V sobotu jsme se toulali lesem až do Kerska na zmrzlinu a do Ateliéru Kuba
Příroda se tam začíná probouzet tak něžně a krášně. Když jsou všichni spokojení.


Hemžení mravenců.Můj první počin z ateliéru ... Již delší dobu na nás čekala ... asi pár let.Ani ruce nesmí na cestách zahálet ... deka pomolu nabírá větších rozměrů.


U tety mají na zahradě novou zábavu .... ani náš tatík neodolal ;-)

9 komentářů:

 1. Ahoj Leni, krásné fotky, úplně cítím, jak ten jarní les voní. Deka vypadá úžasně pozitivně, samé takové chvíle tobě i celé rodince přeju M.

  OdpovědětVymazat
 2. No tak takové hemžení potkat, tak překonám rekord v běhu:-))) Podběl jsem tu zatím potkala jen jeden..... a ruce ti opravdu nezahálí:-))))
  Ajka

  OdpovědětVymazat
 3. Leni, krásné fotky ..... i u nás bylo nádherně ...... vybrala sis úžasně, nádherná kočička ..... máš můj neskonalý obdiv, ta dečka je nádherná a už jí máš veliký kus ... pa, pa Marki

  OdpovědětVymazat
 4. Lovely photos, and a great blanket!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. It is maybe a one third of the blanket or less :-D Thank you.

   Vymazat
 5. Jéé Leni přesně tuhle kočičku jsme si z ateliéru přivezli asi tak před rokem :-)Koukám,že deka s Tebou cestuje republikou :-)

  OdpovědětVymazat
 6. juuu, pohoda primo sala....Deka se rozrusta....A tramposka, no, asi ji o pristim vikendu take znova postavime o:-) Tento vikend dotal teprva posledni snih ze dvorka o:-)))

  OdpovědětVymazat
 7. Leni, úplně z těch fotek číší ta pohoda ;-)

  OdpovědětVymazat
 8. Super! Já pořád háček ani jehlice nevzala do ruky. Stydím se :-)

  OdpovědětVymazat