sobota 17. listopadu 2012

Palčice podzim 2012

Ola ola zdravím všechny dušinky, které nakukují.

Týden uplynul a letošní podzimní Palčice jsou už minulostí. Tak nějak jsem proležela část týdne a teď již musím. Práce mne povolala z lenošení. Plíce a srdce bolavé, krk nateklý, ale co. Zas bude líp.

Pro mne byly Palčice tentokrát plné. Ač děvčat pomálu a hodně marodných, tak plých dobrých dušiček a vřelých srdíček. Sem tam jsem já balvan uronila kroupu a byla tak ráda, že jsem na tom správném místě.

Jelikož nefotím, tak doufám, že se děvčata nebudou zlobit, za použití pár foteček.

Jedna těšící cestou ... Cesta byla zdlouhavá plná aut, světel a čekání ... Toto posezení bylo osvěžující ... Na fotce je se mnou Janička Janusa děvče do nepohody, co mi zvedá morálku i hladí po duši. Díky Ti za to Jani.Můj největší výtvor v Palčicích ... pssst to je dárek pro maminku ... snad potěší její zarmoucenou dušičku ...
Toto je poklad naší Marušky Marvael .... pro mne jak balzám ... jen zavřít oči a ponořit prsty do hebkého čehosi ... Díky Ti Maruško ... za tu lásku, trpělivost a cit ... a za ty krásné korálky ... které mne hřejí ...


A tady poslední ... všechna ta skvělá děvčata, co si našla čas a chtěla chvilku být v tom chumlu plném tvořilek ... Díky každé jednotlivé z Vás. Na jaře se budu moc těšit.


A jedno speciální Díky Jitušce Rozruch za fotečky.

8 komentářů:

 1. Moc te Leni zdravim, a kabelka je opravdu prekrasna, maminka bude nadsenaaaaaa...papa a mojam...P.

  OdpovědětVymazat
 2. Leni, moc ti to sluší, jsi tak statečná žena. z fotek je vidět, že jste si to hezky užily, vidím i krásnou vlnu, můj oblíbený materiál. že bys v Palčicích vyzkoušela poprvé to plstění? je to paráda, viď.
  taška pro maminku je moc hezká, dala sis záležet. ať udělá velkou radost.
  měj se pěkně ♥

  OdpovědětVymazat
 3. Hezky nakombinovaná, povedla se!

  OdpovědětVymazat
 4. Leni koukám že jste si to moc krásně užívaly ♥
  Ajka

  OdpovědětVymazat
 5. Leni, ted to tady všechno čtu. Je mi to moc líto i když se známe jen takhle.Když mi umřel z nenadání před třema rokama táta tak sem si myslela, že to nikdy nerozdejchám, ale čas je naštěstí milosrdnej i když to bolí furt.
  Držím pěsti holka zlatá.
  Taška pro maminku určitě vykouzlí úsměv, vypadá báječně!
  Leni nenapsala bys mi až pojedete s holkama zase do Palčic. Amálka už je větší tak už by jí mohl někdo pohlídat a já bych jela s váma:)
  Posílám pohlazení pa Majda

  OdpovědětVymazat
 6. Leni, máš u mě na blogu překvápko! Užij si to:o))). Páčko Míša

  OdpovědětVymazat